Diagnostyka samochodowa Zielona Góra

Warsztat samochodowy GT auto serwis oferuje kompleksową diagnostykę samochodową większości marek. W Naszym warsztacie w Zielonej Górze, diagnostykę samochodową wykonujemy na urządzeniach GUTTMAN i BOSCH z największą bazą danych spośród wszystkich diagnoskopów na rynku. W dzisiejszych czasach pojazdy wyposażone są w coraz większą ilość sterowników, które kontrolując pracę całego auta komunikują się ze sobą . Za tę komunikację odpowiada tzw. szyna LAN. Pracę całego układu zbadamy jedynie oscyloskopowo , co zapewniamy w naszym warsztacie. Pamiętaj że czasami drobna usterka niewielkiego czujnika może zakłócić pracę całego pojazdu , co może objawić się problemami z uruchamianiem auta , zwiększonym zużyciem paliwa czy innymi uszkodzeniami. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej diagnostyki samochodowej, ponieważ jest to najlepszy sposób na ocenę jakości oraz rzetelności pracy naszego serwisu.

diagnostyka samochodowa Zielona Góra
diagnostyka samochodowa Zielona Góra
diagnostyka samochodowa Zielona Góra

Warsztat samochodowy

Nasz warsztat samochodowy został reaktywowany w Zielonej Górze po wieloletniej działalności we Wrocławiu w latach 1990-2000. Specjalizujemy się w kompleksowych naprawach aut osobowych wszystkich marek. Naszym klientom gwarantujemy atrakcyjne ceny , profesjonalną obsługę i skuteczność działania. Naszą dewizą jest indywidualne podejście do każdego auta.

Aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo jazdy i komfort użytkowania auta podejmujemy się napraw, z którymi inni sobie nie poradzili. Usługi naszego warsztatu nie odbiegają poziomem od usług autoryzowanych serwisów. Dysponujemy kadrą doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Posiadamy 99% pozytywnych opini na portalu dobrymechanik, za które serdeczenie dziękujemy.