Mechanika pojazdowa Zielona Góra

Dobry mechanik samochodowy z Zielonej Góry powinien być wykwalifikowanym specjalistą, który dobrze zna budowę pojazdów, a dodatkowo szybko zdiagnozuje oraz usunie usterkę przy zachowaniu atrakcyjnych kosztów naprawy. Warsztat samochodowy Gtautoserwis w Zielonej Górze to miejsce, w którym śmiało można pozostawić samochód, motocykl na przegląd lub usunięcie awarii. Rzetelna oraz doświadczona obsługa, dokładne przygotowanie pracowników to atuty, którymi może się pochwalić niewiele firm usługowych z branży motoryzacyjnej. Mechnika pojazdowa w Zielonej Górze wykonywana w Gtautoserwis, który jest polecany i wysoko oceniany przez klientów to warsztat, do którego bez obaw można się udać ze swoim pojazdem i mieć pewność, że trafi on w ręce wykwalifikowanych pracowników, a cenia będzie ustalona jeszcze przed przystąpieniem do naprawy.

W naszym warsztacie wykonujemy pełny zakres mechaniki pojazdowej.

 • SILNIKI: wymiana układów rozrządu, naprawy bieżące silników, obsługa olejowa, obsługa układów chłodzenia
 • SKRZYNIE BIEGÓW: wymiana skrzyń biegów, obsługa olejowa, wymiana zużytych elementów
 • UKŁADY KIEROWNICZE: wymiana przekładni kierowniczych, końcówek i drążków kierowniczych, pomp wspomagania kierownicy i innych zużytych elementów
 • SPRZĘGŁA: wymiana sprzęgieł i innych elementów sterowania
 • UKŁADY HAMULCOWE: pomiary geometrii kół, wymiana klocków, okładzin i pomp hamulcowych
 • ZAWIESZENIA: wymiana resorów, sprężyn, sworzni zwrotnicy i łożysk piast
 • UKŁADY WYDECHOWE: wymiana zużytych elementów
 • mechanika pojazdowa Zielona Góra
  mechanika pojazdowa Zielona Góra
  mechanika pojazdowa Zielona Góra

  Warsztat samochodowy

  Nasz warsztat samochodowy został reaktywowany w Zielonej Górze po wieloletniej działalności we Wrocławiu w latach 1990-2000. Specjalizujemy się w kompleksowych naprawach aut osobowych wszystkich marek. Naszym klientom gwarantujemy atrakcyjne ceny , profesjonalną obsługę i skuteczność działania. Naszą dewizą jest indywidualne podejście do każdego auta.

  Aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo jazdy i komfort użytkowania auta podejmujemy się napraw, z którymi inni sobie nie poradzili. Usługi naszego warsztatu nie odbiegają poziomem od usług autoryzowanych serwisów. Dysponujemy kadrą doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Posiadamy 99% pozytywnych opini na portalu dobrymechanik, za które serdeczenie dziękujemy.