Lakiernik Zielona Góra

Warsztat samochodowy Gtautoserwis posiada bogatą ofertę lakierniczą. Wyposażony w niezbędne i nowoczesne narządzia oraz akcesoria do odtworzenia oryginalnej powłoki lakierniczej w samochodach oraz motocyklach. Na wszystkie elementy nakładane są wysokiej jakości zabezpieczenia antykorozyjne np. podkłady gumowe, epoksydowe, żywiczne oraz woski. Z racji coraz słabszej fabrycznej blachy stosowanej do produkcji nowych aut, warsztat Gtautoserwis przykłada ogromną wagę do procesu zabezpieczeń przed korozją, co gwarantuje dłuższą żywotność. Stosowane w serwisie lakiery i komponenty lakiernicze są wysokiej jakości, aby zapewnić dobrze wykonaną usługę i zadowolenie klienta. Jeżeli mają Państwo porysowany, uszodzony lub do polakierowania błotnik, drzwi, zderzak, zapraszamy do lakiernika Gtautoserwis w Zielonej Górze. Solidnie dopasujemy kolor, naprawimy uszkodzony element lub polakierujemy go na nowo.

lakiernik Zielona Góra
lakiernik Zielona Góra
lakiernik Zielona Góra

Warsztat samochodowy

Nasz warsztat samochodowy został reaktywowany w Zielonej Górze po wieloletniej działalności we Wrocławiu w latach 1990-2000. Specjalizujemy się w kompleksowych naprawach aut osobowych wszystkich marek. Naszym klientom gwarantujemy atrakcyjne ceny , profesjonalną obsługę i skuteczność działania. Naszą dewizą jest indywidualne podejście do każdego auta.

Aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo jazdy i komfort użytkowania auta podejmujemy się napraw, z którymi inni sobie nie poradzili. Usługi naszego warsztatu nie odbiegają poziomem od usług autoryzowanych serwisów. Dysponujemy kadrą doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Posiadamy 99% pozytywnych opini na portalu dobrymechanik, za które serdeczenie dziękujemy.