Serwis Klimatyzacji Zielona Góra

Klimatyzacja samochodowa odpowiada w samochodzie za wymianę powietrza. Rolą sprawnej klimatyzacji jest utrzymanie odpowiedniej wilgotności i temperatury, które wpływają korzystnie na komfort codziennej jazdy. Bardzo ważne jest dopilnowanie, aby nasza klimatyzacja działała prawidłowo i sprawnie przez cały rok. Wbrew popularnym opiniom, klimatyzacja przydaje się nie tylko latem, ale również jest potrzebna w deszczowe i mokre pory roku. Wilgoć na naszym ubraniu powoduje, że nasze szyby szybciej parują, a dzięki sprawnej klimatyzacji możemy temu szybko zaradzić. Kolejną zaletą całorocznego używania klimatyzacji jest poprawa jej stanu technicznego. Jak często powinniśmy włączyć klimatyzację? Eksperci zalecają conajmniej raz w miesiącu, aby sprężarka była stale nasmarowana.

Jak często odwiedzać serwis klimatyzacji? Przynajmniej raz do roku należy udać się na kontrolę i serwis klimatyzacji. Sprężarka, skraplacz, zawór rozprężny, czy parownik powinny być sprawdzane i regulowane, aby zapewnić wydajność klimatyzacji. Proszę pamiętać, że brak stałego serwisu klimatyzacji wpływa również negatywnie na nasze zdrowie, dlatego należy skorzystać z usługi czyszczenia klimatyzacji (odrzybianie klimatyzacji). Jaki serwis klimatyzacji wybrać w Zielonej Górze? Zapraszamy do warszatu samochodowego Gt auto serwis na serwis klimatyzacji, który zostanie przeprowadzony rzetelnie i w dobrej cenie. Oferta serwisu klimatyzacji obejmuje: wymianę filtrów kabiny, sprawdzenie szczelności układu, uzupełnienie czynnika chłodzącego, diagnostykę układów klimatyzacji, naprawę lub wymianę uszkodzonych elementów.

serwis klimatyzacji Zielona Góra
serwis klimatyzacji Zielona Góra
serwis klimatyzacji Zielona Góra

Warsztat samochodowy

Nasz warsztat samochodowy został reaktywowany w Zielonej Górze po wieloletniej działalności we Wrocławiu w latach 1990-2000. Specjalizujemy się w kompleksowych naprawach aut osobowych wszystkich marek. Naszym klientom gwarantujemy atrakcyjne ceny , profesjonalną obsługę i skuteczność działania. Naszą dewizą jest indywidualne podejście do każdego auta.

Aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo jazdy i komfort użytkowania auta podejmujemy się napraw, z którymi inni sobie nie poradzili. Usługi naszego warsztatu nie odbiegają poziomem od usług autoryzowanych serwisów. Dysponujemy kadrą doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Posiadamy 99% pozytywnych opini na portalu dobrymechanik, za które serdeczenie dziękujemy.