Warsztat samochodowy GT AUTO SERWIS

Nasz warsztat samochodowy w Zielonej Górze oferuje kompleksową obsługą samochodów oraz motocykli wszystkich marek w zakresie mechaniki, elektroniki, elektrotechniki i diagnostyki. Popularne usługi w naszym warsztacie: przeglądy okresowe, serwis klimatyzacji, geometria zawieszenia, wymiana opon, diagnostyka komputerowa, wulkanizacja, usługi lakiernicze, kosmetyka pojazdowa (czyszczenie samochodów). Od początku istnienia nasz warsztat oraz mechanicy zdobyli zaufanie licznych klientów, za które bardzo dziękujemy i obiecujemy się nie zmieniać. Posiadamy nowoczesny i profesjonalny sprzęt diagnostyczny GUTTMAN i BOSCH oraz solidne narządzia, dzięki którym możemy szybko zdiagnozować oraz naprawić każdą usterkę.

serwis klimatyzacji Zielona Góra
serwis klimatyzacji Zielona Góra
serwis klimatyzacji Zielona Góra

Korzyści dla kierowców

Atrakcyjne Ceny
Samochody oraz motocykle to nasza pasja i tak właśnie prowadzimy nasz warsztat z pasją i oddaniem. Bardzo zależy nam na zadowolonych i stałych klientach, przy utrzymaniu atrakcyjnych cen usług.
Tanie Części
Dzięki współpracy z hurtowniami i producentami posiadamy niskie ceny na liczne części samochodowe, motocyklowe oraz akcesoria. Zapytaj o ceny części przed usługą w naszym warsztacie.
Terminowe Usługi
Niezależnie od ilości prowadzonych napraw i przeglądów, każdy klient zostanie poinformowany o terminie realizacji. Szanujemy Państwa czas, dlatego rzetelnie informujemy o terminie usługi.